• (Uçak) Bilet Hattı : 0212 486 42 42
  • (Otobüs & İDO) Bilet Hattı : 0850 360 32 58

Ebilet.com.tr öncelikle ulaşım hizmetleri biletleri tedariki olmak üzere, Türkiyenin en gelişmiş bilet satış ve dağıtım organizasyonudur. 

1996 yılından bu yana beraber çalıştığı, Türkiye’ nin sayılı şehirler arası otobüs ve uçak firmalarının biletlerinin elektronik ortamda işlenmesini sağlamaktadır. Halen Türkiye coğrafyasının yüzde 80' lik kısmında faaliyet gösteren otobüs ve uçak firmalarının biletlerini satabilmekteyiz. Ebilet.com.tr, faaliyet kapsamına şehirler arası otobüs firmalarının biletlerinin yanında diğer ulaşım sektörlerinin biletleri ile, spor etkinlikleri biletlerini de ilave ederek, bu konuda çağın getirdiği tüm avantajları hem yolculara hem de üye firmalara ulaştırmak için çaba sarf etmektedir. 

Türkiye'nin en yaygın ve modern bilet satış ve dağıtım sisteminin kurucusu ebilet.com.tr, yurtiçi ve yurtdışında her türlü ulaşım hizmetleri (şehir içi toplu taşıma, şehirlerarası ve uluslararası karayolu, havayolu, denizyolu, demiryolu) konularında faaliyet gösteren birçok firmanın biletlerini satmakta ve dağıtımını yapabilmektedir. Ebilet.com.tr, sunduğu hizmetlerin çeşitlendirilmesi konusunda her zaman yenilikçi çalışmalar içindedir. 

ebilet.com.tr internet sitesinden, yapacağınız seyahatlerin sefer ve fiyat bilgilerini kontrol edebilir, istediğiniz taşımacı üye firmayı seçebilir ve bu biletleri anında satın alabilirsiniz. Ayrıca üyelik sistemimizi de kullanarak ek avantajlar sağlayabilirsiniz. 

ebilet.com.tr, tüm seyahat ihtiyaçlarınız için tek durağınız olacaktır. 

ebilet.com.tr bir HUMAN TURİZM İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.  ve MİRAÇ TURİZM markasıdır.