• (Uçak) Bilet Hattı : 0212 486 42 42
  • (Otobüs & İDO) Bilet Hattı : 0850 360 32 58

Değerli Müşterilerimiz,

ebilet.com,tr  olarak, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve beğenisini sağlamak amacıyla var gücümüzle ebilet.com.tr olarak bütün ekibimizle çalışıyoruz.

Sizlerin, zamanında, güvenli ve konforlu seyahat etmeniz, ayrıca ebilet hizmet kalitesini tam anlamıyla hissedebilmeniz için, hizmetlerimizi en ince ayrıntıları düşünerek hazırlamaktayız. Bunula yanında havacılık sektöründe öngörülmeyen ve taşıyıcı havayolu firması tarafından operasyonel aksaklıklar da meydana gelebilmektedir.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün, Havayolu ile Seyahat Eden Yolcuların Haklarına Dair Yönetmeliği kapsamında; uçuşa kabul edilmeme, uçuş iptali veya uçuşun en az iki saat tehiri durumunda, taşıyıcı firmanın tazminat ve hizmet sistemi ile ilgili öngörülen haklarından yararlanabilirsiniz.

Bu bilgilendirme metni siz değerli müşterilerimize, yolcu hakları konusunda detaylı bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Müşterilerimizin iletişim bilgilerini gerek rezervasyon esnasında gerekse daha sonradan şirketimiz veya taşıyıcı havayolu tarafından talep edilmesi üzerine vermemesi yada yanlış verilmesi durumunda şirketimiz ve taşıyıcı havayolu firmasının sorumlu tutulmayacağını hatırlatmak isteriz.

Taşıyıcı firma tarafından tüm tedbirler alınmış olmasına rağmen, olağanüstü haller ( uçuşu icra eden hava taşıma işletmesinin çalışmasını etkileyen faktörler, meteorolojik şartlar, doğal afetler, güvenlik riskleri, beklenmedik uçuş emniyeti noksanlıkları, grev ) uçuşun iptaline sebep olmuşsa müşterilerimiz belirtilen tazminat haklarından yararlanamayacaktır.

Yolcu Hakları Yönetmeliği kapsamında hareket kabiliyeti kısıtlı müşterilerimize, yalnız başına seyahat eden çocuk müşterilerimize ihtiyaç duyacakları özel hizmetler taşıyıcı firmanın yetkili personeli tarafından verilecektir.